Mecidiyeköy Çevre Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı


Mecidiyeköy Çevre Hastanesi için doğum fotoğrafı çekimi hizmeti sağlıyoruz.

Mecidiyeköy Çevre Hastanesi çok sayıda doğum çekimi gerçekleştirdiğimiz; kaliteli ve misafirine değer veren bir kurumdur. Mecidiyeköy Çevre Hastanesi doğum fotoğrafçılığı hizmetine önem veren ve dışarıdan doğum fotoğrafçısı getirmenize olanak sağlayan bir hastanedir. Doğum çekimi hizmeti almak istiyorsanız önce doktorunuzu bilgilendirmeli, sonrasında bizimle iletişime geçmelisiniz.
 

 
Doğum çekimi ücretleri ve paketler hakkında detaylı bilgi için doğum çekimi paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 
Örnek doğum çekimi fotoğrafları için tıklayın.
 
Size 24 saat ulaşabilir miyiz?
Mecidiyeköy Çevre Hastanesi'nde gerçekleştireceğiniz doğum için haber vermek amacıyla bana her zaman ulaşabilirsiniz. Çekim programıma göre hareket ettiğimden dolayı doğumdan olabildiğince erken haberdar edilmeliyim. Anne veya anne yakını özellikle normal doğum öncesinde beni sürekli bilgilendirmelidir. Doğru zamanda Mecidiyeköy Çevre Hastanesi'nde olabilmem için doğum ile ilgili her türlü ani değişikliklerin tarafıma iletilmesi gerekiyor.
 
Mecidiyeköy Çevre Hastanesi'nde doğum öncesi hastanede çekim yapıyor musunuz?
Mecidiyeköy Çevre Hastanesi'nde sezaryen doğumlarda doğumdan 1-2 saat önceden hastanede oluyorum. Normal doğumlarda ise tahminen rahim açıklığı 6-7 cm'e ulaştığında hastanede oluyorum. Mümkün olduğunca doğuma kadarki hazırlıklarınızı, son hamilelik fotoğraflarınızı çekiyorum.
 
Doğumumu Mecidiyeköy Çevre Hastanesi'nde gerçekleştireceğim. Doğumdan ne kadar süre önce sizinle iletişime geçmemiz gerekiyor?
Mecidiyeköy Çevre Hastanesi'nde sizinle ilgilenen doktorunuzun vereceği olası doğum tarihinizi tarafıma bildirerek, doğumdan 4-5 hafta önce iletişime geçebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Doğumun gerçekleşeceği günü size ayırabilmem için rezervasyon yaptırmanız çok önemlidir. Son dakika gerçekleşen doğumlarda da bana ulaşabilirsiniz. O gün iş açısından müsaitlik durumuma göre çekiminizi gerçekleştirebilirim.
 
Mecidiyeköy Çevre Hastanesi'nde doğum fotoğrafı çekimi fiyatları pahalı mıdır?
Doğum fotoğrafı ücretleri tahmin edilenin aksine oldukça cazip ve ekonomik birçok seçenek ile ailelere sunulur. Mecidiyeköy Çevre Hastanesi'nde doğum çekimi isteyen ailelere birden fazla çekim paketi sunuyorum. Böylelikle aileler kendi bütçelerine uygun olan doğum çekimi paketini seçebiliyorlar.
 
Mecidiyeköy Çevre Hastanesi'nde doğum çekimlerinde normal doğum ile sezaryen doğum arasında fiyat farkı var mıdır?
Hayır. Mecidiyeköy Çevre Hastanesi'nde gerçekleştireceğimiz normal ve sezaryen doğum çekimi arasında bir ücret farkı yoktur.
 
Mecidiyeköy Çevre Hastanesi'nde doğum çekimlerini kendiniz mi gerçekleştiriyorsunuz?
Mecidiyeköy Çevre Hastanesi'nde gerçekleşecek olan tüm doğum çekimlerini kendim yapıyorum. Aldığım randevuları programıma göre düzenliyorum ve kendim yerine başka birini doğum çekimi için göndermiyorum. Doğum çekimi hizmeti satın alan aileler ile rahat, güzel bir çekim gerçekleştirebilmek için bir güne iki randevu almıyorum.
 
Doğum çekimi yeni doğan bebek için zararlı mı?
Hayır. Flaş kullanılmadığı sürece bebeği fotoğraflamanın bir zararı yok. Aile, doğum anı ve doğum sonrası bebek çekimi yaparken kesinlikle flaş kullanmıyorum. Sizin de bebeğini fotoğraflarken ilk 4 ay flaş kullanmamanız gerekmektedir.
 
İletişim Kurmak İçin Tıklayın