Aile Hastanesi Bahçelievler Doğum Fotoğrafçısı


Aile Hastanesi Bahçelievler için doğum fotoğrafı çekimi hizmeti sağlıyoruz.

Aile Hastanesi Bahçelievler çok sayıda doğum çekimi gerçekleştirdiğimiz; kaliteli ve misafirine değer veren bir kurumdur. Aile Hastanesi Bahçelievler doğum fotoğrafçılığı hizmetine önem veren ve dışarıdan doğum fotoğrafçısı getirmenize olanak sağlayan bir hastanedir. Doğum çekimi hizmeti almak istiyorsanız önce doktorunuzu bilgilendirmeli, sonrasında bizimle iletişime geçmelisiniz.
 

 
Doğum çekimi ücretleri ve paketler hakkında detaylı bilgi için doğum çekimi paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 
Örnek doğum çekimi fotoğrafları için tıklayın.
 
Size 24 saat ulaşabilir miyiz?
Aile Hastanesi Bahçelievler'da gerçekleştireceğiniz doğum için haber vermek amacıyla bana her zaman ulaşabilirsiniz. Çekim programıma göre hareket ettiğimden dolayı doğumdan olabildiğince erken haberdar edilmeliyim. Anne veya anne yakını özellikle normal doğum öncesinde beni sürekli bilgilendirmelidir. Doğru zamanda Aile Hastanesi Bahçelievler'da olabilmem için doğum ile ilgili her türlü ani değişikliklerin tarafıma iletilmesi gerekiyor.
 
Aile Hastanesi Bahçelievler'da doğum öncesi hastanede çekim yapıyor musunuz?
Aile Hastanesi Bahçelievler'da sezaryen doğumlarda doğumdan 1-2 saat önceden hastanede oluyorum. Normal doğumlarda ise tahminen rahim açıklığı 6-7 cm'e ulaştığında hastanede oluyorum. Mümkün olduğunca doğuma kadarki hazırlıklarınızı, son hamilelik fotoğraflarınızı çekiyorum.
 
Doğumumu Aile Hastanesi Bahçelievler'da gerçekleştireceğim. Doğumdan ne kadar süre önce sizinle iletişime geçmemiz gerekiyor?
Aile Hastanesi Bahçelievler'da sizinle ilgilenen doktorunuzun vereceği olası doğum tarihinizi tarafıma bildirerek, doğumdan 4-5 hafta önce iletişime geçebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Doğumun gerçekleşeceği günü size ayırabilmem için rezervasyon yaptırmanız çok önemlidir. Son dakika gerçekleşen doğumlarda da bana ulaşabilirsiniz. O gün iş açısından müsaitlik durumuma göre çekiminizi gerçekleştirebilirim.
 
Aile Hastanesi Bahçelievler'da doğum fotoğrafı çekimi fiyatları pahalı mıdır?
Doğum fotoğrafı ücretleri tahmin edilenin aksine oldukça cazip ve ekonomik birçok seçenek ile ailelere sunulur. Aile Hastanesi Bahçelievler'da doğum çekimi isteyen ailelere birden fazla çekim paketi sunuyorum. Böylelikle aileler kendi bütçelerine uygun olan doğum çekimi paketini seçebiliyorlar.
 
Aile Hastanesi Bahçelievler'da doğum çekimlerinde normal doğum ile sezaryen doğum arasında fiyat farkı var mıdır?
Hayır. Aile Hastanesi Bahçelievler'da gerçekleştireceğimiz normal ve sezaryen doğum çekimi arasında bir ücret farkı yoktur.
 
Aile Hastanesi Bahçelievler'da doğum çekimlerini kendiniz mi gerçekleştiriyorsunuz?
Aile Hastanesi Bahçelievler'da gerçekleşecek olan tüm doğum çekimlerini kendim yapıyorum. Aldığım randevuları programıma göre düzenliyorum ve kendim yerine başka birini doğum çekimi için göndermiyorum. Doğum çekimi hizmeti satın alan aileler ile rahat, güzel bir çekim gerçekleştirebilmek için bir güne iki randevu almıyorum.
 
Doğum çekimi yeni doğan bebek için zararlı mı?
Hayır. Flaş kullanılmadığı sürece bebeği fotoğraflamanın bir zararı yok. Aile, doğum anı ve doğum sonrası bebek çekimi yaparken kesinlikle flaş kullanmıyorum. Sizin de bebeğini fotoğraflarken ilk 4 ay flaş kullanmamanız gerekmektedir.
 
İletişim Kurmak İçin Tıklayın